Webform Panels (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: default
ja: デフォルト

en: Default
ja: デフォルト

en: Panels
ja: パネル

en: Webforms
ja: ウェブフォーム

en: View mode
ja: ビュー・モード
