Webform Panels (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: default
pl: domyślny

en: Default
pl: Domyślny

en: Panels
pl: Panele

en: Webforms
pl: Formularze

en: View mode
pl: Tryb widoku
