Webform Panels (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: default
ru: по умолчанию

en: Default
ru: По умолчанию

en: Panels
ru: Панели

en: Webforms
ru: Веб-формы

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Only one view mode is available for this entity type.
ru: Для данного типа сущности доступ только один режим просмотра.
