Webform Panels (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: default
fi: oletus

en: Default
fi: Oletus

en: Panels
fi: Paneelit

en: Webforms
fi: Verkkolomakkeet

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Only one view mode is available for this entity type.
fi: Tälle entiteettityypille on tarjolla vain yksi esitystapa.
