Webform Panels (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: default
sk: predvolené

en: Default
sk: Predvolené

en: Panels
sk: Panely

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
