Webform Panels (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: default
uk: замовчування

en: Default
uk: Базово

en: Panels
uk: Панелі

en: Webforms
uk: Вебформи

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Only one view mode is available for this entity type.
uk: Для цього типу сутності доступний лише один режим показу.
