Webform Panels (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: default
fa: پیش‌فرض

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Webforms
fa: وب فرم ها

en: View mode
fa: نحوه نمایش
