Webform Panels (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: default
oc: defaut

en: Default
oc: Per defaut

en: Panels
oc: Escapolons

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: Only one view mode is available for this entity type.
oc: Un sol mòde d'afichatge es disponible per aqueste tipe d'entitat.
