WebformPasswordField (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Width
hu: Szélesség

en: Maxlength
hu: Legnagyobb hosszúság

en: Webform
hu: Űrlap

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: The default value of the field.
hu: A mező alapértelmezett értéke.

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: User entered value
hu: A felhasználó által megadott érték

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
hu: A mező szerkeszthetőségének letiltása. Hasznos az alapértelmezett, állandó értékkel rendelkező mezőknél.

en: Average submission length in words (ex blanks)
hu: A válaszok átlagos hossza szavakban (a szóközök nem számítanak bele)

en: Leaving blank will use the default size.
hu: Ha üres, marad az alapértelmezett méret.

en: Examples: $, #, -.
hu: Például $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
hu: Például kg, cm, %.

en: Unique
hu: Egyedi

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
hu: Az összes mező értékének egyediségét ellenőrizni kell. Ugyanaz az érték nem használható kétszer.
