WebformPasswordField (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད
