WebformPasswordField (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Width
eu: Zabalera

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia

en: Examples: $, #, -.
eu: Adibideak: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
eu: Adibideak: lb, kg, %.
