WebformPasswordField (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Password
sk: Heslo

en: Width
sk: Šírka

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Average submission length in words (ex blanks)
sk: Priemerná dĺžka odoslaných údajov v slovách (okrem prázdnych)

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Examples: $, #, -.
sk: Napríklad: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
sk: Napríklad: lb, kg, %.

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
