WebformPasswordField (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Password
az: Parol

en: Width
az: Eni

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
