WebformPasswordField (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Width
ta: அகலம்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
