WebformPasswordField (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Password
be: Пароль

en: Width
be: Шырыня

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
