Webform Patched (7.x-3.15-beta1) - en to os translation catalogue (40 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Types
os: Типтæ

en: none
os: нæй

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Open
os: Конд у

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат
