Webform Patched (7.x-3.15-beta2) - en to km translation catalogue (96 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: results
km: លទ្ធផល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
km: ស្រេចចិត្ត ។ នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ ធាតុ​ដែល​ទំហំ​ធំ​នឹង​ដាក់​នៅ​ខាង​ក្រោម ហើយ​ធាតុ​ដែល​ទំហំ​តូច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ដាក់​នៅ​កំពូល ។

en: All
km: ទាំងអស់

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Media
km: មេឌៀ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Month
km: ខែ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Table
km: តារាង

en: am
km: ព្រឹក

en: pm
km: ល្ងាច

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: American Samoa
km: អាមេរិក​សាមូអា

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Guam
km: ហ្គាម

en: Marshall Islands
km: កោះ​ម៉ាស្យល

en: Palau
km: ប៉ាឡូ

en: Puerto Rico
km: ព័រតូរីកូ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Empty
km: ទទេ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Above
km: ខាង​លើ

en: !title: !required
km: !title ៖ !required

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: KB
km: គីឡូបៃ

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
km: រកឃើញ​ជម្រើស​មិនត្រឹមត្រូវ ។ សូម​ទាក់ទង​អ្នក​គ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្ដាញ ។

en: Illegal choice %choice in !name element.
km: ជម្រើស​មិន​ត្រឹមត្រូវ​ %choice នៅ​ក្នុង​ធាតុ !name ។

en: form
km: សំណុំ​បែបបទ​

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
km: !name មិនអាច​វែង​ជាង​តួអក្សរ %max ប៉ុន្តែ​បច្ចុប្បន្ន​ប្រវែង​តួអក្សរ​គឺ %length ។

en: Illegal choice %choice in %name element.
km: ជម្រើស​ខុស​ច្បាប់ %choice ក្នុង​ធាតុ %name ។

en: E-mails
km: អ៊ីមែល​
