Webform Patched (7.x-3.15-beta3) - en to gl translation catalogue (204 entries)

en: Title
gl: Título

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Markup
gl: Marcado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Private
gl: Privado

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Types
gl: Tipos

en: Multiple
gl: Múltiple

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: Open
gl: Aberta

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: key
gl: clave

en: Display
gl: Visualización

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: results
gl: resultados

en: Teaser
gl: Resumo

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Component
gl: Compoñente

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Options
gl: Opcións

en: Node
gl: Nodo

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
gl: Opcional. No menú, os elementos pesados afúndense e os lixeiros flotan cara a zona superior.

en: All
gl: Todo

en: Submitted
gl: Enviado

en: Year
gl: Ano

en: Submission information
gl: Información do envío

en: Inline
gl: En liña

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Month
gl: Mes

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Address
gl: Enderezo

en: Serial
gl: Número de serie

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Clone
gl: Clonar

en: Operator
gl: Operador

en: Position
gl: Posición

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Collapsible
gl: Plegable

en: American Samoa
gl: Samoa americana

en: Marshall Islands
gl: Illas Marshall

en: Puerto Rico
gl: Porto Rico

en: Virgin Islands
gl: Illas Virxes

en: Hidden
gl: Oculto

en: Root
gl: Raíz

en: Countries
gl: Paises

en: Clear
gl: Limpar

en: hour
gl: hora

en: E-mail subject
gl: Asunto do correo electrónico

en: Empty
gl: Valeiro

en: Default template
gl: Persoal por defecto

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: or
gl: ou

en: Results
gl: Resultados

en: Completed
gl: Completado

en: completed
gl: completado

en: Documents
gl: Documentos

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Submissions
gl: Envíos

en: Analysis
gl: Análise

en: Clear Form Submissions
gl: Limpar envíos do formulario

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
gl: Seguro que quere borrar todos os envíos para este formulario?

en: Webform %title entries cleared.
gl: Borráronse as respostas ao webform %title.

en: Are you sure you want to delete this submission?
gl: Está seguro que desexa borrar leste envío?

en: Submitted values are
gl: Os valores enviados son:

en: webform
gl: Formulario Web (Webform)

en: Q
gl: P

en: View and edit all the available webforms on your site.
gl: Ver e editar todos os webforms do sitio.

en: Webform
gl: Formulario web

en: Global configuration of webform functionality.
gl: Configuración global de webform.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
gl: Crear un novo formulario ou cuestionario dispoñible para os usuarios. Os resultados e estatísticas dos envíos gárdanse e están dispoñibles a usuarios con ese permiso concedido.

en: E-mail to address
gl: Correo electrónico de destino

en: E-mail from name
gl: Nome do remitente do correo electrónico

en: ever
gl: nunca

en: every hour
gl: cada hora

en: every day
gl: cada día

en: every week
gl: cada semana

en: Field Key
gl: Clave do campo

en: Submitted by !name
gl: Enviado por !name

en: Next Page >
gl: Páxina seguinte >

en: < Previous Page
gl: < Páxina anterior

en: Go back to the form
gl: Voltar ao formulario

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Questions
gl: Preguntas

en: Above
gl: Enriba

en: Full node
gl: Nodo completo

en: Publish
gl: Publicar

en: Grid
gl: Grella

en: Submission settings
gl: Axustes do envio

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: empty
gl: baleiro

en: Values
gl: Valores

en: Print
gl: Imprimir

en: Validation
gl: Validación

en: Available as block
gl: Dispoñible como bloque

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Resizable
gl: Redimensionable

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
gl: Detectouse unha opción incorrecta. Por favor contacte co/a administrador/a do sitio.

en: Illegal choice %choice in !name element.
gl: Opción incorrecta %choice no elemento !name.

en: Delimited text
gl: Texto delimitado

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Tab (\t)
gl: Tabulador(\t)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: Colon (:)
gl: Dous puntos (:)

en: Pipe (|)
gl: Tubería (|)

en: Period (.)
gl: Punto (.)

en: Space ( )
gl: Espazo ( )

en: Is one of
gl: É un de

en: View link
gl: Ver ligazón

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Draft
gl: Borrador

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Custom URL
gl: URL personalizada

en: form
gl: formulario

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: The results of this submission may be viewed at:
gl: Os resultados deste envío poden ser vistos en:

en: Form: !form
gl: Formulario: !form

en: Thank you, your submission has been received.
gl: Grazas, o seu envío foi recibido.

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: User timezone
gl: Franxa horaria do usuario/a

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: %field field is required.
gl: O campo %field é necesario.

en: Examples: $, #, -.
gl: Exemplos: $, #, -.

en: Compact
gl: Compacto

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
gl: !name non pode ser máis longo que %max caracteres, pero actualmente ten unha lonxitude de %length caracteres.

en: Illegal choice %choice in %name element.
gl: Opción incorrecta %choice no elemento %name.

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: E-mails
gl: Correos electrónicos

en: Webform is currently not enabled on any content types.
gl: Actualmente o webform non está habilitado para ningún tipo de contido.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
gl: Esta páxina lista tódolos contidos do sitio que poden ter un webform asociado.

en: Webform settings
gl: Configuración de Webform

en: Other...
gl: Outro...

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
gl: Mostrar as notificaciones sobre envíos anteriores que aparecen cando os usuarios xa enviaron este formulario previamente.

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: Submitted on %date
gl: Enviado o %date

en: Submitted by user: %username
gl: Enviado pola/o usuaria/o: %username

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
gl: Enviado por unha persoa anónima: %ip_address

en: draft
gl: borrador

en: @name form
gl: Formulario @name

en: Access all webform results
gl: Acceder a tódolos resultados de webform

en: Access own webform results
gl: Acceder aos propios resultados de webform

en: Edit all webform submissions
gl: Editar tódolos envíos de webform

en: Delete all webform submissions
gl: Borrar tódolos envíos de webform

en: Default: %value
gl: Predefinido: %value

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.

en: The node ID.
gl: ID do nodo.

en: The name of the site (i.e. %site_name)
gl: O nome do sitio (ex. %site_name)

en: The node title.
gl: O título do nodo.

en: Total submissions limit
gl: Límite total de envíos

en: Per user submission limit
gl: Límite de envíos por usuario
