Webform Patched (7.x-3.17-beta1) - en to hy translation catalogue (86 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: select
hy: ընտրել

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: results
hy: արդյունքները

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Year
hy: Տարի

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: From
hy: Ում կողմից

en: Count
hy: քանակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Month
hy: Ամիս

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: End date
hy: Ավարտի ամսաթիվը

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: American Samoa
hy: Ամերիկյան Սամոա

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Guam
hy: Գուամ

en: Marshall Islands
hy: Մարշալ կղզիներ

en: Palau
hy: Պալաու

en: Puerto Rico
hy: Պուերտո Ռիկո

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: KB
hy: ԿԲ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hy: Անօրինական ընտրությունն է հայտնաբեվրել:  Խնդրում ենք կապնվել կայքի ադմինիստրատորի հետ:

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Draft
hy: Սևագիր
