Webform Patched (7.x-3.8-beta1) - en to et translation catalogue (121 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Download
et: Allalaadimine

en: view
et: näita

en: File
et: Fail

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Types
et: Tüübid

en: Multiple
et: Mitu

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Silt

en: Open
et: Avatud

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Vaata

en: Format
et: Vorming

en: Display
et: Kuva

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Month
et: Kuu

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Address
et: Aadress

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: am
et: AM

en: pm
et: p.m.

en: Clone
et: Klooni

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Position
et: Asukoht

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Palau
et: Belau

en: Hidden
et: Peidetud

en: minute
et: minut

en: Clear
et: Tühjenda

en: hour
et: tund

en: Empty
et: Tühi

en: or
et: või

en: Results
et: Tulemused

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik

en: Webforms
et: Veebivormid

en: View and edit all the available webforms on your site.
et: Vaata ja muuda saidil saadaolevaid veebivorme.

en: Global configuration of webform functionality.
et: Veebivormide funktsionaalsuse globaalne seadistamine.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Time Format
et: Ajaformaat

en: Publish
et: Avalda

en: Grid
et: Ruudustik

en: empty
et: tühi

en: Print
et: Prindi

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Illegal choice %choice in !name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis !name.

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: View link
et: Vaatamise link

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: form
et: vorm

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: New component name
et: Uue komponendi nimi

en: You have already submitted this form.
et: Ole juba seda vormi kasutanud.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
et: <a href="!url">Vaata enda saadetud kirju</a>.

en: User timezone
et: Kasutaja ajavöönd

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: !name ei tohi olla pikem, kui %max tähte. Hetkel on pikkus %length tähte.

en: Illegal choice %choice in %name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis %name .

en: Unique
et: Ainulaadne

en: E-mails
et: E-kirjad

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted
