Webform Paymethod Select (7.x-1.10) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Component
vi: Thành phần

en: Amount
vi: Số lượng

en: Payment method
vi: Phương thức thanh toán

en: Payment status
vi: Tình trạng thanh toán
