Webform Paymethod Select (7.x-1.11) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Currency
cs: Měna

en: Quantity
cs: Množství

en: Component
cs: Komponenta

en: Amount
cs: Částka

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Line items
cs: Řádkové položky

en: No available components
cs: Žádné komponenty nejsou k dispozici
