Webform Paymethod Select (7.x-1.11) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Component
lt: Komponentas

en: Amount
lt: Suma

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Line items
lt: Linijos elementai
