Webform Paymethod Select (7.x-1.13) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: Component
lv: Komponents

en: Amount
lv: Summa

en: Payment method
lv: Maksājuma veids
