Webform Paymethod Select (7.x-1.14) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Quantity
pt: Quantidade

en: Component
pt: Componente

en: Amount
pt: Valor

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Payment status
pt: Estado do pagamento

en: Line items
pt: Itens da fatura

en: No available components
pt: Não há componentes disponíveis
