Webform Paymethod Select (7.x-1.15) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Currency
id: Mata uang

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Component
id: Komponen

en: Amount
id: Jumlah

en: Payment method
id: Metode pembayaran
