Webform Paymethod Select (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Quantity
uk: Кількість

en: Component
uk: Компонент

en: Amount
uk: Величина

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Payment status
uk: Стан оплати

en: Line items
uk: Позиції обліку

en: No available components
uk: Доступні компоненти відсутні

en: Line Items
uk: Позиції обліку
