Webform Paymethod Select (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Quantity
ar: الكمية

en: Component
ar: عنصر

en: Amount
ar: المبلغ

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: Line items
ar: عناصر سطر
