Webform Paymethod Select (7.x-2.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Currency
sv: Valuta

en: Quantity
sv: Antal

en: Component
sv: Komponent

en: Amount
sv: Belopp

en: Payment method
sv: Betalningsmetod

en: Line items
sv: Varuartiklar
