Webform Paymethod Select (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ro: Monedă

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Component
ro: Componentă

en: Amount
ro: Suma

en: Payment method
ro: Metodă de plată
