Webform Paymethod Select (7.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Quantity
it: Quantità

en: Component
it: Componente

en: Amount
it: Importo

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Line items
it: Righe

en: No available components
it: Nessun componente disponibile
