Webform Paymethod Select (7.x-2.0-beta3) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Quantity
ja: 数量

en: Component
ja: コンポーネント

en: Amount
ja: 量

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Line items
ja: 品目

en: No available components
ja: 利用可能なコンポーネントがありません。
