Webform Paymethod Select (7.x-2.0-beta4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Currency
da: Valuta

en: Quantity
da: Mængde

en: Component
da: Komponent

en: Amount
da: Beløb

en: Payment method
da: Betalingsmetode

en: Line items
da: Varelinjer

en: No available components
da: Ingen tilgængelige komponenter
