Webform Paymethod Select (7.x-2.0-beta5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Quantity
et: Kogus

en: Component
et: Komponent

en: Amount
et: Kogus

en: Payment method
et: Makseviis
