Webform Paymethod Select (7.x-2.0-beta6) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Component
gl: Compoñente

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Line items
gl: Liñas de pedido
