Webform Paymethod Select (7.x-2.0-beta6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Currency
sk: Mena

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Component
sk: Komponent

en: Amount
sk: Množstvo

en: Payment method
sk: Spôsob platby
