Webform Paymethod Select (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Component
el: Συστατικό

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Line items
el: Στοιχεία γραμμής
