Webform Paymethod Select (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Currency
fi: Valuutta

en: Quantity
fi: Määrä

en: Component
fi: Komponentti

en: Amount
fi: Määrä

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: Line items
fi: Tuoterivit

en: No available components
fi: Komponentteja ei ole käytettävissä
