Webform Paymethod Select (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Quantity
pl: Ilość

en: Component
pl: Komponent

en: Amount
pl: Ilość

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Payment status
pl: Status płatności

en: Line items
pl: Pozycje zamówienia

en: No available components
pl: Brak dostępnych komponentów

en: Payment ID
pl: Identyfikator płatności
