Webform Paymethod Select (7.x-2.10) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Currency
de: Währung

en: Quantity
de: Anzahl

en: Component
de: Komponente

en: Amount
de: Betrag

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Payment status
de: Zahlungsstatus

en: Line items
de: Positionen

en: No available components
de: Keine Komponenten vorhanden
