Webform Paymethod Select (7.x-2.3-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: Quantity
hr: Količina

en: Component
hr: Komponenta

en: Amount
hr: Iznos

en: Payment method
hr: Način plaćanja
