Webform Paymethod Select (7.x-2.3-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Quantity
ru: Количество

en: Component
ru: Компонент

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Payment status
ru: Состояние оплаты

en: Line items
ru: Позиции заказа

en: No available components
ru: Нет доступных компонентов

en: Enabled payment methods
ru: Включенные методы оплаты

en: Line Items
ru: Позиции заказа
