Webform Paymethod Select (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Quantity
is: Magn

en: Component
is: Íhlutur

en: Amount
is: Upphæð

en: Payment method
is: Greiðsluháttur
