Webform Paymethod Select (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Component
nl: Besturingselement

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment method
nl: Betaalmethode

en: Payment status
nl: Betaalstatus

en: Line items
nl: Factuurregels

en: No available components
nl: Geen beschikbare componenten

en: Payment ID
nl: Betalings-ID
