Webform Paymethod Select (7.x-2.4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Currency
fr: Devise

en: Quantity
fr: Quantité

en: Component
fr: Composant

en: Amount
fr: Montant

en: Payment method
fr: Mode de paiement

en: Line items
fr: Eléments de commande

en: No available components
fr: Pas de composant disponible
