Webform Paymethod Select (7.x-2.5-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Currency
fa: واحد پول

en: Quantity
fa: تعداد

en: Component
fa: جزء

en: Amount
fa: مقدار

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Line items
fa: آیتم‌های خطی

en: Line Items
fa: اقلام خطی
