Webform Paymethod Select (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Currency
ca: Moneda

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Amount
ca: Import

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: No available components
ca: No hi ha components disponibles
