Webform Paymethod Select (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Component
hu: Összetevő

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Payment status
hu: Fizetés állapota

en: Line items
hu: Tételek

en: No available components
hu: Nincs elérhető összetevő

en: Line Items
hu: Tételek

en: Webform paymethod select test payment method
hu: <em>Webform Paymethod Select</em> modul próbajellegű fizetési folyamata
