Webform Paymethod Select (7.x-2.8-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: Quantity
tr: Miktar

en: Component
tr: Bileşen

en: Amount
tr: Miktar

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Line items
tr: Ürün kalemleri
