Webform Phone Number (7.x-1.10) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Width
cy: Lled

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Left Blank
cy: Wedi ei adael yn wag

en: User entered value
cy: Gwerth mae defnyddiwr wedi ei roi

en: Width of the textfield.
cy: Lled o'r  maes testun.

en: Leaving blank will use the default size.
cy: Bydd ei adael yn wag yn defnyddio maint rhagosod.
